В рамках тижня імунізації за ініціативою ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб» та за сприяння міського та обласного департаментів охорони здоров’я, Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова на території цього навчального закладу проходила акція з підтримки вакцинації.
Під час активностей усі охочі отримали змогу вакцинуватись проти COVID-19 (наразі вакциною Сoronavac), а також від дифтерії та правця (вакцина АДП-М). Охочих вакцинувала бригада медиків ЦПСМД№2.
У ДУ нагадали, що рутинна вакцинація та вакцинація проти COVID-19 є безкоштовною і рекомендується для всіх осіб, включаючи дітей та дорослих. Рекомендується дотримуватися Календаря вакцинації та регулярно отримувати вакцини, оскільки це допомагає зберегти здоров’я та запобігти важким захворюванням.











