Центри первинної медико-санітарної допомоги Вінницької області отримали 66 388 упаковок тест-смужок для визначення рівня глюкози в крові.
Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
Мешканці Вінницької області, які хворіють на цукровий діабет 1 типу і 2 типу і перебувають на інсулінотерапії забезпечуються цими безкоштовними тест-смужками.
Це індивідуальні тест-смужки для дорослих, які хворіють на цукровий діабет. Використовуються вони у глюкометрі «Accu-Chek Instant».
«Для отримання тест-смужок необхідно звернутися до свого сімейного лікаря. Центри первинної медико-санітарної допомоги області отримали смужки згідно з вказаною потребою. Вимірювання глюкози в крові дає можливість контролювати та вчасно корегувати дози інсуліну у пацієнтів для зменшення ризику розвитку ускладнень діабету», – начальник відділу високоспеціалізованої допомоги та відновного лікування департаменту Олена Назаренко.