Діти написали свої побажання, і передали їх не по пошті, а безпосередньо в руки святому Миколаю.
За день до свята для вихованців Центру підліткових клубів за місцем проживання влаштували зустріч із Святим Миколаєм. Діти писали листи із своїми побажаннями та віддали їх Святому Миколаю.
Для дітей влаштували справжнє свято, під час якого вони слухали про історію найочікуванішого ними свята, грали в різноманітні ігри, розказували вірші та співали разом із Миколаєм.
Усі вихованці написали листи, намалювали свої мрії, бажання та особисто в руки передали адресату. Також усі отримали подарунки від Святого Миколая.
У центрі також розпочався ряд святкових майстер класів із виготовлення новорічних іграшок та подарунків.
“Вихованці Центру по вул.Стельмаха, 25 мали можливість виготовити власноруч ялинкові прикраси, які стануть чудовим доповненням до святкової атмосфери.
Діти із задоволенням працювали над виготовленням своєї іграшки, а наші педагоги приєднувались до роботи та допомагали вихованцям Центру”, – повідомили у VinSmart ЦЕНТРі.