У центрі крові повідомили, що кількість донорів, що нас відвідують з кожним днем стає все меншою.
«Шановна громадо Вінницького регіону!
У Вінницькому обласному центрі крові склалася ситуація SOS, яка не вирішиться без вашої участі та допомоги. На сьогоднішній день коридори та кабінети нашого центру спорожніли і кількість донорів, що нас відвідують з кожним днем стає все меншою. Попереду багато святкових новорічних днів, які ми всі бажаємо зустріти у колі наших рідних і близьких. Та найбільше цього бажають люди, що на даний момент знаходяться на лікарняному ліжку.
Ми з вами можемо здійснити їх бажання разом. Достатньо завітати в наш центр і стати донором крові та/або її компонентів.
Чекаємо на Вас за адресою: вул. Пирогова, 48, в будні дні з 8 до 14-30,
довідки за телефоном 067 492 00 34».








