У Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА підписали Меморандум про співпрацю між Департаментом та Представництвом «Хайес, Інкорпорейтед» в Україні.
Вінниччина продовжує працювати з міжнародними партнерами в галузі охорони здоров’я. HIAS активно уже працює з медичними закладами області.
«HIAS працює у сфері надання психологічної допомоги. Наші медичні працівники потребують психологічного розвантаження, адже емоційного вигорання ніхто не скасовував. Уже є лікарні де відбулися тренінги по емоційному вигоранню. Пройшли його й наші працівники департаменту. Тому працюємо далі, адже маємо бути здоровими не тільки фізично, а й ментально», – зауважила директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна.