У змаганнях взяли участь дев’ять збірних, переважно міст і районів. Дві з них представляли вінницький дитячий шаховий клуб «Романтик». В командах допускалася участь легіонерів.
Про це повідомили у відділені НОК у Вінницькій області.
Переможцями цього разу стали гравці із Вінниці набрали 23,5 очки у заліку, срібними призерами – калинівчани (23 очки).
Цікаво, що юні шахісти з вінницького клубу “Романтик” вже в стартовому турі розгромили одного із головних фаворитів турніру, команду з Жмеринки. Також «Романтик» спромігся із мінімальними рахунками (2,5 на 1.5 очки) виграти у інших фаворитів – збірної Вінниці, на та збірної Калинівки.
Проте, “тріумф” юних шахістів не був довготривалим. Вони розгубили бали в поєдинках з командами, які виявилися нижчими за них в турнірній таблиці. У активі «Романтика» – лише бронза із 21,5 набраними очками.
Перша трійка команд отримала грошові премії, медалі і грамоти від організаторів.