Впродовж січня-квітня 2024 року до місцевих бюджетів надійшло 156 млн 946,1 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Додатково надійшло понад 24,2 млн грн.
Про це повідомили в ГУ ДПС у Вінницькій області.
Нинішні надходження зросли проти минулорічних на більш ніж 50,9 млн грн або на 48,0 відсотків.
Із загальної суми плати за нерухомість юридичні особи перерахували до місцевої казни близько 106,6 млн грн, фізичні особи – майже 50,4 млн грн.
«Нагадуємо, що згідно з пп. 266.10.1 ст. 266 Податкового кодексу України, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні особи, які зобов’язані перерахувати його протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, та юридичні особи, що вносять податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
Наразі громадяни можуть звертатись до ЦОП за місцем податкової адреси (реєстрації) для проведення звірки щодо нарахованої суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», – йдеться у повідомленні податківців.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/NERUKH-80x45.jpg)