Рішення про те, що освітні заклади Хмільницької громади продовжать дистанційне навчання до 11 ухвалили 4 лютого на засіданні міської Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У Хмільницькій міській раді повідомили:
«Враховуючи сплеск коронавірусу у громаді, для запобігання поширенню COVID-19 серед учасників освітнього процесу було вирішено продовжити дистанційну форму навчального процесу в закладах загальної середньої освіти та позашкільної освіти по 11 лютого 2022 року включно».
Також Комісією рекомендовано скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі наради, заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадські слухання і обговорення), що були заплановані на найближчий термін.
У своєму рішенні Комісія ще раз наголосила керівникам підприємств, установ, організацій, суб’єктам господарювання усіх форм власності на необхідності забезпечення суворого контролю за дотриманням вимог постанов Кабінету Міністрів України, постанов Головного державного санітарного лікаря України, якими встановлено обмежувальні протиепідемічні заходи в умовах адаптивного карантину.








