Днями відбулася онлайн-зустріч президії Студентської ради Вінниччини з представниками територіальних громад Вінниччини та делегатами у Студради від закладів освіти.
Зустріч відбулася за участі, радника начальника ВОВА Миколи Кобисі та заступника начальника управління освіти та науки Департаменту гуманітарної політики ВОВА Анатолія Калєтніка.
Під час зустрічі обговорили проведення онлайн-опитувань у закладах освіти щодо ефективності локальних органів студентського самоврядування.
«Студентська Рада Вінниччини вже працює над впровадженням інструментів електронної демократії серед молоді. Використовують нові платформи для цього – кожна громада області під’єднається до системи «Edem». Це дасть змогу в найстисліші терміни здійснити моніторинг діяльності студентського самоврядування у закладі освіти», – повідомила голова Студентської ради Аліна Драчук.
За словами Аліни Драчук, у майбутньому це дасть змогу краще вливати на проблеми серед студентства та шукати шляхи їх вирішення.










