Сьогодні, 20 вересня, о 07:40 вінницькі міські камери відеоспостереження зафільмували жахливу автотрощу на Немирівському шосе.
Про це повідомили у Ситуаційному центрі Вінниці.
Зранку сталося зіткнення між двома транспортними засобами – автобусом Isuzu та легковиком марки Skoda.
Оперативно до місця події прибули поліцейські та декілька карет екстреної медичної допомоги. За попередніми даними, постраждало четверо людей (інформація потребує уточнення).
Слідство встановить усі обставини та причини цієї аварії.
«Шановні водії!
Неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Будьте уважні та обережні за кермом!
Не нехтуйте безпекою та власним життям!», – йдеться у повідомленні.








