Нагорода “співак року” за версією відомого видання Billboard дісталася канадському поп-виконавцю Джастіну Біберу. Про це в урочистій обстановці оголосили на церемонії вручення премій, що проходила вчора, 19 травня, у Лас-Вегасі. Вечірку транслював у прямому ефірі телевізійний канал ABC.
У цій номінації конкуренцію канадцеві становили Дрейк, Бруно Марс і Flo Rida.
Топ-200 Billboard очолив диск Тейлор Свіфт під назвою «Red», що розійшовся тиражем 5,4 млн. копій за відомостями на січень поточного року. Це вже четвертий альбом американської співачки, що з’явився 22 жовтня минулого року під лейблом звукозапису Big Machine. Платівка включає в себе 16 композицій (без бонус-матеріалів), у тому числі один дует, записаний з Едом Ширане, британським виконавцем.
Титул кращої реп-виконавиці дістався співачці Нікі Мінаж.








