Велику пухлину наднирника видалили малоінвазивним методом на базі Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова. Пацієнтка звернулася зі скаргами на підвищення артеріального тиску.
Про те, як проходила операція та про її результати повідомили лікарі у відео на сторінці лікарні в соцмережі.
Зазначається, що хірурги ВОКЛ ім. М.І.Пирогова завдяки досвіду, застосуванню передових високотехнологічних методик лікування та сучасного медичного обладнання досягають максимально прогнозованого, ефективного та якісного результату лікування.
«Після проведеного дообстеження фахівцями лікарні було виявлено новоутворення лівого наднирника великих розмірів. Прийняте рішення про оперативне втручання. Хірургічною командою ВОКЛ ім.М.І.Пирогова на чолі з лікарем – урологом, онкоурологом, к.м.н. – Кравченко А.М, успішно виконано складну високотехнологічну операцію – видалення наднирника методом лапароскопічного відеоасистованого хірургічного втручання через проколи черевної стінки (без розрізу черевної стінки), що відповідає світовим стандартом хірургічного лікування даної патології», – йдеться у повідомленні.