Столітній ювілей нещодавно святкувала жителька Радівки Лідія Григорівна Хижук. Виконуючий обов’язки старости Радівського старостинського округу Валерій Пачевський привітав ювілярку і передав подарунки та щирі слова вітань.
Про ювілей землячки повідомили у Калинівській міській раді.
На довгий вік Лідії Григорівни випало два голодомори, дві повномасштабні війни. Та попри всі життєві труднощі у свої 100 років бабуся має світлий розум і навіть читає газети без окулярів. Ось тільки ноги підводять, тому за матусею доглядає старша донька Віра.
«Усе життя жінка пропрацювала у місцевому колгоспі. Разом із чоловіком будували сімейне гніздечко, ставили на ноги двох доньок. В молодості чоловік Лідії Григорівни втратив зір і молода жінка стала доглядати ще й за власним чоловіком, взяла на свої тендітні плечі ще й чоловічу роботу.
Важко працювала усе своє життя й заробила у Бога довгий вік. Як зізнається ювілярка, не думала вона, що їй доведеться пережити ще одну війну, але вірить, що обов’язково доживе до нашої Перемоги», – йдеться у повідомленні..