З 44 ліцеїв вінницької громади 14 не мають укриттів як таких. Часто обладнувати підвальні приміщення не дозволяють ґрунтові води, які знаходяться близько до поверхні. Щоб унормувати це питання, на останній сесії міської ради прийняли рішення будувати стаціонарні укриття.
Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міський голова Сергій Моргунов.
«Плануємо побудувати укриття для чотирьох ліцеїв нашої громади – №№12, 13, 23 і 30. Ми не знаємо скільки часу триватиме війна, але знаємо, що освіта наших дітей сьогодні – це майбутнє нашої країни завтра. Тому попри все, маємо забезпечити ліцеї міста можливістю працювати офлайн».
«Сьогодні освітній процес неможливий без дотримання безпекових заходів, тож наявність укриттів в навчальних закладах – це більше ніж необхідність. Які саме вони будуть визначатимуть проектанти, але точно ці споруди будуть відповідати всім нормам безпеки, матимуть відповідну товщину стін, необхідну кількість запасних виходів, систему вентиляції», – зазначив Сергій Моргунов.
Також мер додав, що наразі розпочинають розробляти проектно-кошторисну документацію.
«Це новий для нас формат, але маємо використовувати різні можливості, щоб налагодити повноцінне онфлайн-навчання для наших дітей», – зазначив Сергій Моргунов.








