Благодійний Фонд Миколи Філонова «Український Альянс» передав разом з Благодійним Фондом «Милосердя та Здоровʼя» та керівником ГО «Ми-Вінничани» у м. Вінниця Сергієм Кудлаєнком гуманітарну допомогу від партнерів з США в дві лікарні Козятина.
За словами Миколи Філонова, голови БФ «Українській Альянс», фонд систематично реалізовує благодійні проєкти у Козятинській громаді та по Вінницькій області.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/PEREDALY-1-80x53.jpg)
За словами головного бухгалтера КП «Козятинський центр сімейної медицини» Марини Сарбаївої, в наш час повномасштабного вторгнення допомога лікарням дуже потрібна. Тому що, є потреба у багатьох засобах медичних, лікувальних, як військовим так і пацієнтам з територіальної громади, так і людям з інших районів, які приїжджають до лікарні.
Керівниця Козятинської громади Тетяна Єрмолаєва наголосила, що у військовий час допомоги забагато не буває.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/PEREDALY1-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/PEREDALY2-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/PEREDALY3-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/PEREDALY4-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/PEREDALY5-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/PEREDALY6-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/PEREDALY7-80x53.jpg)