У міжсезонний період такі роботи виконують з застосуванням двох технологій: “холодне” асфальтування та за допомогою рециклера. За останній час дорожники робили ремонт у різних районах міста, чимало уваги приділяючи як магістральним дорогам Вінниці (де фіксують найбільший потік автотранспорту – громадського та приватного), так і шляхам на приєднаних територіях.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді
Начальник відділу ремонту об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Леонід Демченко розповів, що наразі це найдієвіший спосіб утримувати дороги в належному стані. В першу чергу йдеться про безпеку учасників дорожнього руху та мінімізацію аварій.
Зокрема, на вулиці Магістратській ремонтна бригада зранку працювала над тим, щоб дорога була рівною та без вибоїн. Для цього використовують рециклер.
По місту працюють шість бригад як з холодним асфальтом, так і з рециклером.
Рециклер – це техніка, яка розігріває вже підготовлену асфальтобетонну суміш для “укатки” в робочу карту.









