До складу кожної увійшло восьмеро місцевих жителів, що прагнуть розвивати свій населений пункт.16 учасників ініціативних груп, чиї присадибні ділянки прилягають до ставків, які не є інвестиційно привабливими, спільно з фахівцями ВМР будуть реалізовувати заходи у сфері охорони довкілля.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
«Зокрема під час однієї із зустрічей учасники груп розповіли про своє бачення збереження водних об’єктів: йшлося про усунення берегів навесні та обрізку дерев біля водойм. Обговорювали також перспективи подальшої співпраці», – йдеться в повідомленні.








