У Жмеринській громаді бажаючі мали можливість отримати необхідні щеплення. Такий захід в рамках Всесвітнього тижня імунізації відбувся за ініціативи ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб» спільно з Департаментом охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
Про це повідомили в Вінницькій ОВА.
Під час просвітницької акції жителі Жмеринки мали можливість отримати широкий спектр медичних послуг та консультацій спеціалістів, зокрема:
* профілактичні щеплення;
* пройти тестування на Covid-19;
* виміряти артеріальний тиск та рівень цукру у крові;
* визначити індекс маси тіла;
* отримати консультацію ендокринолога та онкодерматолога.
* пройти тестування на Covid-19;
* виміряти артеріальний тиск та рівень цукру у крові;
* визначити індекс маси тіла;
* отримати консультацію ендокринолога та онкодерматолога.
«Також містяни мали змогу дізнатись про переваги здорового способу життя та вакцинації. Заходи такого типу сприятимуть підвищенню рівня поінформованості населення в громадах області про важливість захисту від хвороб та необхідності дбати про своє здоров’я», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/ZHMER1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/ZHMER2-80x60.jpg)