На Донбасі рятувальники здійснюватимуть розмінування та відновлення систем життєзабезпечення на звільнених територіях.
Про це повідомили у ГУ ДСНС у Вінницькій області.
“9 червня загін рятувальників Вінниччини вирушив на Схід країни. Бійці ДСНС нашого гарнізону виконуватимуть задачі з відновлення пошкоджених від артилерійських обстрілів житлових будинків в районі проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій області, здійснюватимуть розмінування та відновлення систем життєзабезпечення на звільнених територіях”, – йдеться у повідомленні.








