Чоловік спалював сміття біля свого дому. Але це зважало сусідам, вони по Вайберу викликали представників Муніципальної варти. І інспектори склали протокол на штраф.
Ось що про це повідомили у Муніципальній варті Вінниці.
“Купа сміття була велика та й погода волога, тож задимлення було значне. Проте люди не стали терпіти та поскаржилися на Viber Муніципальної варти: 0507476563. Інспектори оперативно прибули на місце, склали протокол про адміністративне правопорушення за ст 152 КУпАП на цього громадянина, який на їхню вимогу загасив багаття”.








